
Egy „szemtanú” nem tudta ép ésszel feldolgozni, hogy Budapesten egy mentőautó beállt az autós mekihez. Gyorsan lefotózta, majd ki is posztolta a facebookra.
EZ ÍGY HOGY MEG MI? – kérdezte. Mchalt valaki vagy mi volt a koncepció?
A felső kategóriás kérdésre felső kategóriás választ kapott! ÍME:
Az Országos Mentőszolgálat azt írta: bajtársai 2024-ben mintegy 1,3 millió esetben nyújtottak segítséget különféle sürgős és kevésbé sürgős esetekben. A mentők feladatszáma az elmúlt hat év alatt közel 20 százalékkal emelkedett! Büszkék vagyunk Bajtársainkra és köszönjük áldozatos munkájukat a nap 24 órájában – amibe belefér egy szusszanásnyi mcpihenés.
McGyőződésünk, hogy egy gyors harapás nem csökkenti a hivatástudatot – legfeljebb a vércukorszintet normalizálja
Ha a Mekinek van egy csepp humorérzéke, beleáll ebbe és a magaslabdát McÜti, azaz leüti! Várjuk!!!!




















