A hazai és a nemzetközi porondon is kitettek magukért a pécsi lányok!
Bronzérem az Európa Kupán!
Nagyon jól szerepeltek a pécsi ritmikus gimnasztikások a Magyar Kupán!
Sok érmet szereztek.
Egy pécsi lány is benne van a junior válogatottban – Hesz Franciska Míra az egyetlen vidéki!
A "titkosított" álom: ott lenni a budapesti Európa-bajnokságon.
Nagy siker: ritmikus gimnasztikában az ország harmadik legjobbjai lettek a pécsiek!
Csak két fővárosi klub előzte meg a Pécsi RGSE-t!
Vitte a város jó hírét: tizenegy országból érkeztek a 20. Pécs Kupára!
Nagyon jól szerepeltek, sok érmet szereztek a pécsi lányok.
Az össznépi locsolásnak számos előnye van.
Egy utas megsérült. A bajt okozó közlekedő megállás nélkül elhagyta a helyszínt.
Már nincsenek sebességkorlátozások sem.












