Kaszáltak a rendőrök a stoptáblánál!
Hihetetlen! A pécsiek többsége nem ismeri a KRESZ-t? Egy ilyen manővernél a maximális büntetés 65...
Ne megszokásból parkoljunk Pécsen, mert akár 10 ezres csekket is kaphatunk!
Senkinek sem tűnik fel, hogy eltűnt egy apró tábla. A sárga csekk majd segít a szabályok...
Egy utas megsérült. A bajt okozó közlekedő megállás nélkül elhagyta a helyszínt.
Már nincsenek sebességkorlátozások sem.













