Címlap Egészség A Megyei Kórh...

A Megyei Kórházat alakítják át éppen Pécsen a koronavírus miatt

A PTE Operatív Stáb egyhangú döntése értelmében a kialakult helyzetben a járványügyi érdekre tekintettel a Klinikai Központban többlet betegellátó kapacitás kialakítása szükséges. A többletkapacitás kialakításának előkészítését, az egészségügyi szakmai operatív team

a Klinikai Központ Rákóczi úti telephelyén (ez a volt Megyei Kórház) javasolja megvalósítani, a jelenleg használaton kívül lévő, ámde korábban betegellátási célokat szolgáló épületrészekben.

A többletkapacitás bővítés érinti a jelenleg meglévő nővérszállót, annak kiürítésével.

EZEN az oldalon folyamatos tájékoztatás érhető el bárki számára, aki érdekel, hogy a PTE milyen intézkedéseket vezet be a koronavírus miatt.