Címlap Egészség Meghalt a péc...

Meghalt a pécsi iskola igazgatója a koronavírus miatt

Októberben a Szigeti úton található Miroslav Krleza Horvát Iskolaközpont közösségi oldalán jelezte, hogy többen is megbetegedtek. A koronavírus-járvány az iskola vezetőségét érintette legsúlyosabban.

A Pécs Aktuál úgy tudja, hogy az iskola igazgatója miután kórházba került, lélegeztetőgépre is került.

Halálhírét egyelőre iskola is meerősítette.