A gyógyultak száma folyamatosan nő, jelenleg 423 366 fő, de az aktív fertőzöttek száma így is 267 291 főre emelkedett.
10 921 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 1 344-en vannak lélegeztetőgépen.
A magyar lakosság 27,5%-a már kapott oltást, ez 2 760 938 embert jelent, közülük 1 171 475 fő már a második adag vakcináját is megkapta.
(Borítóképünk forrása: Semmelweis Egyetem)




















