Címlap Baranya Már hat pécsv...

Már hat pécsváradi focista pozitív, karanténban vannak

UPDATE: Már hatan pozitívak

Jelezte a polgármester, hogy már hat focista pordukált pozitív eredményt, ők is karanténban vannak. Egyik sem pécsváradi, nem a városban vannak.

Korábban írtuk:

Szeretném jelezni, hogy focistáink közül eddig három fő tesztje lett pozitív! A jelzett személyek megfelelő módon karanténban vannak, nem Pécsváradon! Minden új információt jelezni fogok!

– hívta fel a figyelmet.

https://www.facebook.com/zacizaci/posts/3261823233907168

A város polgármestere pár napja jelentette be az autójából, hogy a Spartacus megye 1-es egyik játékosa pozitiv tesztet produkált, ezért az egész megye 1-et, edzőstül és még a szederkényi csapatot is két hét karanténba tettek, mindenkit tesztelnek is.