Címlap Gazdaság Jó hír az idő...

Jó hír az időseknek: jövőre is marad a 13. havi nyugdíj!

A következő évben, 2023-ban is megmarad a 13. havi nyugdíj és az infláció mértékének megfelelően tovább emelkednek a nyugdíjak – közölte közösségi oldalán Szentkirályi Alexandra kormányszóvivő.

Ráadásul a júliusi, 3,9 százalékos nyugdíjemelés mellé a kormány egy összegben utalja el a fél évre visszamenő nyugdíjkorrekciót is.