Címlap Gazdaság Jövő héten a ...

Jövő héten a pécsi pékségekben kezdenek a navosok

A hatóság előrejelzése szerint, hétfőn Pécsett a pékségekben bukkannak majd fel a revizorok, szerdán Mohácson a vendéglátóhelyeket, csütörtökön pedig újra Pécsett, az autógumi-szerelőket ellenőrzik majd.

A vizsgálatok fókuszában továbbra is a számla-és nyugtaadás, az alkalmazottak bejelentése és az online kasszák használata áll, és ahol szükséges, forgalomszámlálást is végeznek.

Az építkezéseken is folytatódnak az ellenőrzések, a megye minden településén.