Címlap Sport A koronavírus...

A koronavírus miatt parkolópályára került a PEAC-Pécs is

Péntekre közvetlenül is elérte a PEAC-Pécs NB I. A-csoportos felnőtt csapatát a koronavírus-járvány, áll a klub közleményében. A pécsiek karanténba vonultak, s ugyanerre kényszerül az NKA Pécs-PEAC női amatőr NB I. Piros csoportos együttese is. A következő tíz napban így sajnos nem a labda játssza majd a főszerepet a klubnál.

Fontos kiemelni, hogy az együttes vezetősége minden egészségbiztonsági előírást betartva próbálta távol tartani sportolói közösségétől a vírust, sajnos csak eddig sikerült. A PEAC-Pécs volt talán az utolsó olyan női kosárlabdacsapat, amely megúszta eddig a járványt anélkül, hogy valamely tagja tüneteket vagy fertőzöttséget produkált volna.