Címlap Hírek A pécsi fides...

A pécsi fideszesekből és balosokból is kiábrándult szavazókra számít Szentgyörgyváry Péter

Szokásos videós bejelentkezésében lamentálgatott azon Pécs önjelölt, független polgármester-jelöltje, hogy vajon ki fog rá szavazni? Arra jutott, hogy az atomjobbos és atombalos pécsiek nem, de azok, akik csalódtak a pártjuk pécsi arcaiban – akár jobbról, akár balról – azoknak ő jó alternatíva lehet.

Szentgyörgyváry végül addig jutott a matekban, hogy van esélye. Nem is kevés!

Részletek itt: