Arra is kitértek, ezeket pontosan hol lehet használni:
- csak kertes házak udvarán lehet tűzijátékot használni a mostani szilveszteren.
TILOS ERKÉLYRŐL!
A társasházak erkélye nem minősül szabadtérnek, ott a balesetvédelmi utasításban szereplő védőtávolságot sem lehet betartani.
A katasztrófavédelem ugyanakkor arra is figyelmeztet, ha valaki a társasház közös udvarán szeretne tűzijátékot működtetni, csak akkor teheti ezt meg, ha a társasház házirendje megengedi, és az adott tűzijáték használati utasításában szereplő előírásokat be lehet tartani az udvaron.
Kiemelt képünk illusztráció.

















