A lakóhelyét, tartózkodási helyét csak az hagyhatja el, aki munkába megy vagy onnan tér haza és van igazolása, illetve továbbra is lehet kutyát sétáltatni, a megszokott szabály szerint – vagyis 1 kutyát 1 ember sétáltathat.
Emellett szilveszter éjszakáján az állatvédők is felmentést kapnak a tilalom alól. Erről itt írtunk.
Kiemelt képünk illusztráció.



















