Címlap Hírek Folytatódik a...

Folytatódik a „Házhoz megyünk”

A főkapitányság szakemberek legutóbb május 16-án a pécsi vásártérre települtek ki, ahol a tanácsadás mellett kerékpár-regisztrációval és toborzással is várták az érdeklődőket. A munkát a kertvárosi polgárőrök is segítették.

A program várhatóan a következő hetekben is folytatódik Pécsett és a megye több településén.

Kiemelt képünk forrása: police.hu.