Egy ember meghalt abban a balesetben, ami péntek reggel történt, a Nyugati elkerülőn. A balesetben két személyautó ütközött.

Az esethez a megyeszékhely hivatásos tűzoltóit riasztották, akik áramtalanították a járműveket.

Az érintett útszakaszon félpályán halad a forgalom – írta meg a Baranya Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság honlapján.
Tavaly ősszel több baleset is történt,
akkor olvasóink azt írták, veszélyes ez a kereszteződés. Sokan nem figyelnek a kikanyarodásnál.
















