Címlap Baleset Egy ember meg...

Egy ember meghalt a Nyugati elkerülőn történt balesetben

Egy ember meghalt abban a balesetben, ami péntek reggel történt, a Nyugati elkerülőn. A balesetben két személyautó ütközött.

Két személyautó karambolozott az 57-es főút 43-as kilométerénél, Pécsett

Az esethez a megyeszékhely hivatásos tűzoltóit riasztották, akik áramtalanították a járműveket.

Az érintett útszakaszon félpályán halad a forgalom – írta meg a Baranya Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság honlapján.

Tavaly ősszel több baleset is történt,

akkor olvasóink azt írták, veszélyes ez a kereszteződés. Sokan nem figyelnek a kikanyarodásnál.