Címlap Baleset Kisiklott a S...

Kisiklott a Szegedről Békéscsabára tartó személyvonat!

Baleset történ Szeged-Rókus vasútállomáson vasárnap délután. Amikor a Szegedről Békéscsabára tartó személyvonat beért az állomásra, az egyik mozdony és az egyik személykocsi hirtelen kisiklott – előbbi jócskán megbillent.

A Mávinform közleménye szerint a balesetben nem sérült meg senki!

A helyszínelés és a műszaki mentés miatt korlátozásokra kell számítani, a Szeged–Békéscsaba vonalon jelentősen meghosszabbodhat a menetidő, késések várhatóak.