Címlap Hírek Klinikáknak é...

Klinikáknak és kórházaknak adományozott a Pécsi Egyházmegye

Február elején nem csupán a csomagokat juttatták el a kiválasztott egészségügyi intézményeknek, hiszen emellett az osztályok működését segítő használati tárgyakat, és a közösségi előterekben használatos eszközöket is átadtak a kórházaknak.

Az adományból Baranya megyében részesült a mohácsi, a komlói és a szigetvári illetve a Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központja és a Gyermekgyógyászati Klinika.

Kiemelt képek forrása: pecsiegyhazmegye.hu