Címlap Hírek Lehet ezt így...

Lehet ezt így is? Ponyvát is bevetnek Pécsett, miközben füvet nyírnak

A nap dolgozói?

A fotón az látszik, ahogy a Biokom emberei egy ponyvával védik az elhaladó járműveket a fűkasza által felvert apró kavicsoktól, fűszálaktól.

A nap dolgozói: a két középkorú nő a legnagyobb hőségben így védte az autókat

Nekünk ez a figyelmesség bejön!

A fotót pedig köszönjük!

Tavasszal forgattunk egy körképet a virágokról: