Lehet, hogy már itt a kánikula, de nekünk rögtön ez ugrott be: Ronaldo titkon Belga-fan!
„Botrány, hogy nem tér ki a Btk. arra, hogy emberiség elleni bűntett a vbk! 25 fölött kólát a borba nem rak már senki,…!”
De ha nem rémlik, gyorsan ide is tesszük:
Viccet félre!




















