Címlap Hírek Ronaldo utáln...

Ronaldo utálni kóla, inni víz!

Lehet, hogy már itt a kánikula, de nekünk rögtön ez ugrott be: Ronaldo titkon Belga-fan!

„Botrány, hogy nem tér ki a Btk. arra, hogy emberiség elleni bűntett a vbk! 25 fölött kólát a borba nem rak már senki,…!” 

De ha nem rémlik, gyorsan ide is tesszük:

Viccet félre!

A víz tényleg egészséges. Ebben a melegben 2-3 litert döntsetek le, hogy hidratáltak legyetek estére!