Címlap Hírek Egyszerűen le...

Egyszerűen lefeszítette a bronzkeresztet az egyik síremlékről a férfi

A szigetvári nyomozók február 3-án gyanúsítottként hallgattak ki egy 56 éves szentlőrinci férfit. A gyanú szerint a férfi november 22-én a bicsérdi temetőben lefeszítette az egyik síremlékről a bronzkeresztet, majd eltulajdonította.

A rendőrök a nyomozás során beazonosították a feltételezett elkövetőt, majd elfogták, és előállították a rendőrkapitányságra. A férfi a kihallgatásán beismerte a tettét, és a nyomozóknak azt is elmondta, hogy az ellopott keresztet már eladta.

A gyanúsított ellen lopás miatt nyomoz a Szigetvári Rendőrkapitányság.