Még augusztusban szedték le a dél-keleti torony keresztjét.

A Pécsi Egyházmegye tájékoztatása szerint a torony tisztításán, impregnálásán dolgozó alpinisták jelezték, a kereszt aranyozásának egy része lejött és más is javításra szorul.

Ezért a dél-keleti torony keresztjén helyreállítási munkálatokat kellett végezni.

Képek forrása: Pécsi Egyházmegye facebook oldal Fotó: Ruprech Judit




















