Címlap Koronavírus A hétvégén 2 ...

A hétvégén 2 napon át tesztelték az oktatásban dolgozókat

György István, a Miniszterelnökség államtitkára azt mondta: a megjelentek 1 %-a, 209 ember koronavírus tesztje lett pozitív. Azok, akik most fertőzöttnek bizonyultak, nem mehetnek közösségbe, 10 napra házi karanténba kerültek.

A tesztelések az ország 99 pontján zajlottak, Baranya megyében Pécsett, Komlón, Mohácson, Siklóson és Szigetváron várták a pedagógusokat.

Kiemelt képünk illusztráció.