A szekszárdi, keceli és berettyóújfalui koncertek már biztosan elmaradnak – derül ki a közleményből.
https://www.facebook.com/kiscsillag/posts/3308796259166108
Ez is érdekes lehet
Június 5-én Villányban adnak nagy koncertet! Ne hagyd ki!
Ugyanis a közönség állítja össze a Bogányi Gergely szólóestjének műsorát.
Ősapáink útján címmel dalol Bársony Bálint és zenekara.
80 éves a művész.
Két kultikus vendéggel indított.
Programözönnel készül az idei évre a Filharmónia Magyarország.



















