Címlap Koronavírus Az egyházmegy...

Az egyházmegye turisztikai egységei sem látogathatóak

Egészen pontosan a Magtár Látogatóközpont és Kávézó, a Székesegyház, a Dzsámi, a Püspöki Kincstár és Dóm kőtár, a Püspöki Palota, a Máriagyűdi Látogatóközpont valamint a Püspökszentlászlói kastély és arborétum november 11-től átmenetileg, de legalább 30 napig zárva tartanak.

A Pécsi Egyházmegye szállásain vendégeket ebben az időszakban nem tudnak fogadni.