Címlap Koronavírus Hétfőtől új ü...

Hétfőtől új ügyfélfogadási rend a pécsi önkormányzatnál

November 23-ától a Polgármesteri Hivatal valamennyi ügyfélfogadást végző szervezeti egységében – így többek között az Adóirodán és a Kossuth téren is – csak hétfőn 13 és 17 óra között és szerdán 8 és 17 óra között fogadják személyesen az ügyfeleket.

A fertőzésveszély okozta kockázat csökkentése érdekében a polgármesteri hivatal munkatársainak felénél a város jegyzője november 23-ától, hétfőtől otthoni munkavégzést rendelt el.

Az intézkedés célja biztosítani a hivatal működésének folytonosságát a járvány időszakában.