Címlap Koronavírus Meleg étellel...

Meleg étellel mondanak köszönetet

Közleményük szerint december 26. és január 2. között Budapesten és több vidéki nagyvárosban, például Pécsett vendégelik meg a COVID- és intenzív osztályokon dolgozókat. Az „Angyalokat vendégelnek meg” nevű kezdeményezéshez bárki csatlakozhat, a programhoz pénzbeni támogatást elfogadnak.

Amennyiben Ön is támogatná a kezdeményezést, akkor azt itt teheti meg!

Kiemelt képünk illusztráció.