Címlap Koronavírus Müller Cecíli...

Müller Cecília sem ment el a „teraszozás” mellett

Tömegesen jelentek meg a szórakozni vágyók, de

a vendéglátóhelyek megértették a nyitvatartási szabályokat és védelmi intézkedések fontosságát. Nem tapasztaltunk kirívó szabályszegést – mondta Kiss Róbert a hétfői operatív törzs tájékoztatóján.

Maszkviselés miatt 2137 személy szemben intézkedtek

Az országban sehol sem zártak be vendéglátóhelyet a hétvégén.

Az adatok kedvezően alakulnak

Az aktív fertőzöttek száma csökken.

Védettségi igazolvány azért kell,

hogy bizonyos szolgáltatásokat el tudjunk érni a 4 millió beoltott után.

Ez is motiváljon minket arra az egészségnyereségen túl, hogy az életünk visszatérhessen a régi kerékvágásba

mondta Müller Cecília.

Várhatóan csütörtöktől a védettségi igazolvánnyal rendelkezők már szállodákba is mehetnek, ahová a gyerekeket is magukkal vihetik. Ugyanúgy, ahogy állatkertbe, könyvtárba és uszodába is. Az igazolványt be kell majd mutatni ezeken a helyeken. Bővebben erről ITT írtunk!