Tömegesen jelentek meg a szórakozni vágyók, de
a vendéglátóhelyek megértették a nyitvatartási szabályokat és védelmi intézkedések fontosságát. Nem tapasztaltunk kirívó szabályszegést – mondta Kiss Róbert a hétfői operatív törzs tájékoztatóján.
Maszkviselés miatt 2137 személy szemben intézkedtek
Az országban sehol sem zártak be vendéglátóhelyet a hétvégén.
Az adatok kedvezően alakulnak
Az aktív fertőzöttek száma csökken.
Védettségi igazolvány azért kell,
hogy bizonyos szolgáltatásokat el tudjunk érni a 4 millió beoltott után.
Ez is motiváljon minket arra az egészségnyereségen túl, hogy az életünk visszatérhessen a régi kerékvágásba
mondta Müller Cecília.
Várhatóan csütörtöktől a védettségi igazolvánnyal rendelkezők már szállodákba is mehetnek, ahová a gyerekeket is magukkal vihetik. Ugyanúgy, ahogy állatkertbe, könyvtárba és uszodába is. Az igazolványt be kell majd mutatni ezeken a helyeken. Bővebben erről ITT írtunk!




















