Címlap Koronavírus Pécsett ismét...

Pécsett ismét emelkedik a koronavírus örökítőanyag a szennyvízben

A 43. héten az ország legtöbb településén, így a fővárosban és az agglomerációban is stagnál a koronavírus szennyvízben mért koncentrációja, míg néhány nagyvárosban  Pécs mellett Békéscsabán, Salgótarjánban és  Zalaegerszegen a tendencia emelkedő.

Arra figyelmeztetnek, a járványhelyzet változatlanul fennáll, a megelőző szabályok betartása továbbra is szükséges.