Címlap Koronavírus Pozitív lett ...

Pozitív lett a koronavírus-tesztje a Táncsics Mihály Gimnázium egyik diákjának

A Siklósi Hírek úgy tudja: a járványügyi hatóság a kontakt-kutatás után az egyik 12. évfolyamos osztályából minden diákot, a másik 12-es osztályból pedig a tanulók jelentős részét hatósági házi karanténba helyezte.

A Mohácsi Tankerületi Központ erre való tekintettel kezdeményezte a két osztály számára a digitális tanrend bevezetését, ami azt jelenti, hogy a fiatalok hétfőtől otthonról, számítógépen keresztül vesznek részt az órákon.