Címlap Koronavírus Újabb 365 meg...

Újabb 365 megbetegedés és három halott

Újabb 365 honfitársunknál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést Magyarországon, így 6622 főre emelkedett a beazonosított megbetegedések száma. Három idős beteg elhunyt a fertőzést követően, így a járványban életét vesztettek száma 619-ra nőtt.

Eddig 3903-an gyógyultak meg a betegséget illetően és jelenleg 2100 főre rúg az aktív fertőzöttek száma. Jelenleg 98 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 7-en vannak lélegeztetőgépen.

Baranyában nem találtak új megbetegedést a szerdai napra virradóan.