Címlap Közélet A hó győzött ...

A hó győzött a kertvárosi végállomáson

Egyre több fotót posztolnak a pécsiek a közösségi oldalra az elakadt buszokról. A kertvárosi végállomáson is legyőzte a hó a Tüke Buszt, vagy a BIOKOM-ot.

Bár az is lehet, hogy csak a gumik nem bírták a havat.