Címlap Közélet Közösség Emléktáblát k...

Emléktáblát kap Nagy Sándor, a legendás Ifjúsági Ház igazgatója

Emléktáblát kap Nagy Sándor, a legendás Ifjúsági Ház igazgatója. A kulturális szakember 40 éven át vezette az ifjúsági intézményt.

A szervezők minden pécsi fiatal és idősebb fiatal polgárt várnak, akik emlékezni kívánnak azokra a szép időkre és arra az ifjúsági kultúrára, amit az IH képviselt. Az emléktábla ünnepélyes avatására szeptember 12-én 14 órakor kerül sor az egykori IH falán.

KAPCSOLÓDÓ CIKK: