Címlap Koronavírus Lefújták az e...

Lefújták az első koncertet! Nem lesz pénteken zene a Színház téren

Egyedi válogatást hallhattunk volna most pénteken a színház elmúlt tíz évének operett- és operarepertoárjából. Viszont legfrissebb közleményében

a teátrum azt írja:

„Erkélykoncertek sorozatunk első előadását az illetékes hatóságokkal való egyeztetést követően egy későbbi időpontra halasztjuk. Már előzetesen

óriási érdeklődés mutatkozott programunk

iránt, amiért nagyon hálásak vagyunk Önöknek. Szerettünk volna mihamarabb örömet szerezni Kedves Nézőinknek, de úgy gondoljuk, hogy

egészségünk óvása mindennél fontosabb.”

Emellett felhívták a figyelmet, arról, hogy a Pécsi Nemzeti Színházban milyen szakmai munka folyik, illetve a különböző programjaikról a közösségi oldalukon és honlapjukon adnak tájékoztatást a későbbiekben is.

Kiemelt képünk forrása: pnsz.hu.