Címlap Koronavírus Orbán: felold...

Orbán: feloldjuk a kijárási korlátozást Budapesten

A kormány Budapesten is feloldja a koronavírus-járvány miatt elrendelt kijárási korlátozást és a főváros mindig két hét késéssel követi majd a vidéket – mondta Orbán Viktor miniszterelnök szombaton, a Facebookon közvetített felvételen.

https://www.facebook.com/orbanviktor/videos/238880874041650/?v=238880874041650

(MTI)