Címlap Közélet Üzent a pedag...

Üzent a pedagógusoknak Orbán Viktor!

Orbán Viktor a közösségi oldalára feltöltött rövid videóban szólította meg a pedagógusokat.

A miniszterelnök arra biztatta őket, vegyék fel az oltást, regisztráljanak ma éjfélig, hogy az óvodák, iskolák újraindulhassanak.