Címlap Közélet Végre, végre ...

Végre, végre megnyitott a Tudásközpont!

Mint ahogy arról a Pécs Aktuál is beszámolt, június 22-én az intézmény két könyvtára is végre újra fogadja a látogatókat.

Az új koronavírus megelőzése érdekében az épületben egyszerre száz fő tartózkodhat, az arcot eltakaró maszk viselése kötelező.

A Csorba Győző Megyei-Városi Könyvtár és a Pécsi Tudományegyetem Központi Könyvtára közösen szolgálja ki hét emeleten az olvasókat.