Címlap Közélet Zöfi: Akkor e...

Zöfi: Akkor ennek is annyi!

Újabb hatalmas fa tűnt el, most a Múzeumok utcájából.

„Akkor ennek is annyi!”

– kommentálta az eseményeket a Zöld Fiatalok – ZÖFI civil szervezet.

Teljes posztjuk itt érhető el:



A BIOKOM szerint a fa öreg volt, és veszélyes, ezért kellett teljesen kivágni.