Címlap Közlekedés Harminc parko...

Harminc parkolóhelyet alakítottak ki Kertvárosban

Előbb 14, majd pár napja 16 parkolóhellyel bővült a déli városrész. A kertvárosi Littke József utca után a Nagy Ferenc téren is több megállóhelyen parkolhatnak az autósok. A Biokom szakemberei orvosolták a csapadékvíz-elvezetés problémáját és felújították a járdákat is. A közvilágítást két új napelemes kandeláber telepítésével növelték meg.

A pécsi városüzemeltetési társaság a lakók kérésére alakított ki újabb helyeket, és a tervek szerint a következő évben még két további helyszínen hajtanak végre fejlesztést.

(Borítóképünk illusztráció)