Címlap Közlekedés Újabb lezárás...

Újabb lezárásra lehet számítani a Centrum-parkolónál

Az eredeti tervek szerint az érintett behajtó utat szeptember 14-én kellett volna leaszfaltoznia a vállalkozónak, de előre nem látható technikai problémák miatt el meghiúsult. Így az elmaradt munkálatokat szeptember 15-én, 8:00 és 12:00 óra között tudják megcsinálni.

A Centrum-parkoló Kereskedők háza előtti területét a Jókai utca felől továbbra is meg lehet közelíteni, továbbá a fenti időszakban ugyanezen az útvonalon lehet majd elhagyni.