Címlap Krimi Késsel rabolt...

Késsel raboltak kisboltot a Nagy Lajos király útján

Délután közel tíz rendőrautó lepte el a Nagy Lajos király útját, amikor a tettes késsel rabolt ki egy vegyesboltot – tudta meg a Pécs Aktuál. Az eladó odaadta a pénzt, majd a férfi elmenekült.

Jelenleg is nagy erőkkel keresik az elkövetőt a rendőrök.

Kerestük a pécsi rendőrséget is, amint reagálnak, frissítjük a cikkünket!