Az országos megmérettetést hat éve rendezik, idén először online formában tartották meg a döntőt. A bemutatkozó demókból kiválasztott 33 énekes mutathatta meg magát az ugyan csak online középdöntőben. A döntőt egy újpesti stúdióban rendezték szeptemberben közepén, azt élőben lehetett követni. A zsűriben többek között helyet foglalt Gáyer Bálint és Peter Sramek is. A versenyt Gara Bella, a Pécsi Tudományegyetem Gyógyszerésztudományi Karának negyedéves hallgatója nyerte meg, aki a 2014-es Eurovíziós Dalfesztivál izlandi számával vett részt a versenyben.
Akár csatlakozhatunk is hozzájuk.
"Aki mennyországot akar látni, az jöjjön Pécsre!" – írták az újságok, amikor fölszentelték a...
Amennyiben a legtöbb voksot kapja egy közönségszavazáson.
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...
Radikálisnak tűnő, Európában példátlan intézkedések jöhetnek.













