
Érdekes jelenség játszódott le valamivel 14 óra előtt Pécs felett. Szinte a semmiből tűntek fel a viharfellegek, de mintha csak a város felett jelentek volna meg.

A városon kívül ragyogott a Nap, Pécsre azonban egy különleges jelenség borult rá – szó szerint.


A fotókat a város széléről készítettük, egy sima telefonnal. Ezért megszíneztük valamennyire a végeredményt, hogy legalább egy kicsit visszaadja azt az érzést, amelyet bennünk kelltett a jelenség, miközben néztük.


Egyszerre volt csodaszép, félelmetes és borzongató.



















