Pénteken örülhetünk a napos időnek
De! Napközben gyakran befelhősödik az ég, 7-13 fokot mutathatnak a hőmérők, a szél még többfelé élénk, helyenként erős lesz. Szóval nem annyira kellemes.
Szombat barátságosabb
De! Maximum 12-15 fok lesz, csak átmenetileg lehet naposabb időszak.
Vasárnapra ér ide az eső
Ráadásul széllel, ami ronthat a hőérzetünkön.
Mikor lesz tavasz?
Talán jövő szombattól! Akkor elérjük a 16 fokot. Juhé!
Részletek ITT!


















