Címlap Meteor Kemény éjszak...

Kemény éjszakája volt a pécsi tűzoltóknak!

Olvasónk Kertvárosból, a Berek utcából küldött néhány felvételt a hajnali három órakor készített incidensről. A tűzoltó kollégák hősiesen próbálnak egy kidőlt fát elszállítani.

Pécs belvárosának nagy részén nincs áram, sötétek a jelzőlámpák is. Előfordul hogy ágak is vannak az úttesten is!

A legerősebb széllökés Pécsett 91 km/h volt, és 4-8 mm csapadék esett kedden hajnalban.