Hamar eldöntötte Cziráki Attila pécsi szívgyógyász professzor, hogy elfogadja azt felkérést, amelyet ismert pécsi közéleti személyiségek intéztek hozzá, hogy vállalja el a képviselőjelöltséget és induljon el a jövő évi választáson.
Közösségi oldalán röviden ismertette elhatározását:
A jelenleg önkormányzati képviselőként (is) tevékenykedő Cziráki tegnap még úgy nyilatkozott, hogy gondolkodik az induláson és erősebb támogatást vár. Ezek szerint sok megerősítő és támogató biztatást kapott, így dönthetett arról, hogy megméreti magát a jövő évi országgyúlési választáson.


















