Újabb illegális szeméttelepet számoltak fel Pécsen
130 köbméter hulladéktól szabadult meg a környezet.
Észrevettük? Eltűntek a dézsás növények a pécsi belvárosból
Speciálisan kialakított környezetben fognak telelni.
Egykilós vargányákat találtak a Mecsekben!
Kaszálni lehet a gombát a Mecsekben és a kertekben. Megjelent több mérgező fajta is, amelyeket...
Abaligeten menthetik meg a magyar erdőket! Tölgyfa makkokat hűtenek majd 444 négyzetméteren!
Hiánypótló, amit létrehozott a Mecsekerdő és az Agrárminisztérium.
Rengeteg szeméttől szabadították meg a mecseki erdőket
Több mint 160 köbméternyi hulladékot szállítottak el.
A világ egyik legszebb lepkéje tűnt fel a Tettyén
Az oleanderszender meglehetősen ritkán bukkan fel nálunk, most egy kis pécsi udvarban fotózták le.
Akkora az aszály, hogy ismét látni a hajóroncsokat a Duna Mohács alatti szakaszán
A négy roncsot még a II. világháborúban süllyesztette el a szovjet hadsereg.
A szakmai stáb nagyon jól összeállt.
Gratulálunk Szombath Zoltán címzetes törzsőrmesternek!
Kevesen tartják be az egész településre vonatkozó sebességkorlátozást Orfűn.
A kormány.hu és a pécsi önkormányzat is közzétett egy listát, de van, amiről megfeledkeznek.
Pedig alig tizenöt éve újították fel az egészségügyi intézményt.






















