A temetések előkészítését ebben az időszakban is elvégzik. November 1-jén és 2-án korlátozzák a gépjármű-forgalmat a sírkert területén: ezen a két napon csak a mozgáskorlátozott igazolvánnyal rendelkezők közlekedhetnek autóval.
A Nagyárpádi útról megközelíthetően a temető bővítési területén ingyenes lesz a parkolás október 28. és november 3. között.



















