Címlap Gazdaság Házhoz rendel...

Házhoz rendelsz? Augusztustól visszaáll a régi rend!

A kormány tavaly novemberben, a koronavírus-járvány féken tartása érdekében hozott intézkedéseket, ezek között volt az éttermek bezárása és a kedvezményes áfa bevezetése az ételek házhoz szállítása vagy elvitelre kiadása esetén.

A napokban megjelent rendeletmódosítás szerint azonban

augusztus 1-től visszaáll a régi rend ezen a területen.

Kiemelt képünk illusztráció.