A kormány tavaly novemberben, a koronavírus-járvány féken tartása érdekében hozott intézkedéseket, ezek között volt az éttermek bezárása és a kedvezményes áfa bevezetése az ételek házhoz szállítása vagy elvitelre kiadása esetén.
A napokban megjelent rendeletmódosítás szerint azonban
augusztus 1-től visszaáll a régi rend ezen a területen.
Kiemelt képünk illusztráció.


















