Címlap Rövidhírek Jönnek a mínu...

Jönnek a mínuszok, téliesíteni kell a vízmérőket is!

Az ellenőrzés különösen fontos a télen nem mindennap használt épületeknél, pincéknél – ahol ugyanis akár csak egy fél centiméteres repedés keletkezik, ott egyetlen nap alatt több havi vízmennyiség folyhat el.

A vízmérőket, vezetékeket érdemes szigetelni: hungarocell-lel, építési fóliával, ha pedig mégis elfagyott egy mérő vagy vezeték, jelezze azt a szolgáltatónál, ahol a szakembereke tájékoztatják a teendőkről.

Kiemelt képünk forrása: Tettye Forrásház Zrt. honlapja.