Címlap Rövidhírek Közlekedik a ...

Közlekedik a család – megvan, kik képviselik megyénket a döntőben

Előzetesen 17 család regisztrált a versenyre. A megmérettetésen a családoknak KRESZ-tesztlapot kellett kitölteni, illetve elsősegélynyújtásban, valamint autós ügyességi pályán kellett jeleskedni.

A versengésből végül a pécsi Szilágyi család került ki győztesként, ők képviselik Baranya megyét a 2020. október 17-18-án a Hajdú-Bihar, valamint a Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területén lévő országos döntőn.